News & Announcements

ސްވިމިންގ އެސޯސިއޭޝަންގެ 3 ވަނަ އިންތިޚާބަށް ކުރިމަތިލި ފަރާތްތަކާއި، ވޯޓުލެވޭ ފަރާތްތަކުގެ ލިސްޓް

18 މޭ 2016 ވާ ބުދަ ދުވަހު ބޭއްވުމަށް ހަމަޖެހިފައިވާ ސްވިމިންގ އެސޯސިއޭޝަން އޮފް މޯލްޑިވްސްގެ 3 ވަނަ އިންތިޚާބުގައި ބައިވެރި ފަރާތްތަކާއި، ކުރިމަތިލި މަޤާމްތައް އަދި މި އިންތިޚާބުގައި ވޯޓުލެވޭ ފަރާތްތަކުގެ ލިސްޓް ތިރީގައި އެވަނީއެވެ.

މިއެސޯސިއޭޝަނުގެ އެގްޒެކެޓިވް ކޮމިޓީގެ މަޤާމްތަކުގެ ތެރެއިން އިންތިޚާބުކުރެވޭ 7 މަޤާމަށް ބޭފުޅުން ހޮވުމަށް ހަމަޖެހިފައިވަނީ، މެންބަރުންގެ މެދުގައި ވޯޓުލުމަށްފަހު އެންމެ ގިނައިން ވޯޓު ލިބޭފަރާތްތައް ހޮވާގޮތަށެވެ. މި އިންތިޚާބުގައި އެއްމަޤާމަކަށް އެއްބޭފުޅަކު ކުރިމަތިލާފައިވަނީނަމަ، ނެގުމަށް ހަމަޖެހިފައިވަނީ ފެންނަނަ ނުފެންނަ ވޯޓެކެވެ.

Applicants

Applicants for the Position of President

Number to be Elected: 01

MOHAMED ABDUL SATTAR


Applicants for the Position of Vice President

Number to be Elected: 01

ISMAIL ALI

Applicants for the Position of Treasurer

Number to be Elected: 01

ALI SHAMEEM


Applicants for the Position of Individual Member Representatives

Number to be Elected: 03

ADIL RASHEED

HASSAN SIRAAR

MOHAMED SAMEER

YAAMIN FAISAL IBRAHIM


Applicants for the Position of Club Representative

Number to be Elected: 01

AHMED FAYAZ


Voter’s List

No Full Name Gender  Permanent Address
1 Ahmed Mazeedh Male Kurukeelage/Gdh.Madaveli
2 Aishath Nauma Female Dhaarussalaam/Th.Kinbidhoo
3 Aishath Sheeza Female G.Tunisia
4 Aminath Ainaan Female Image, R.Maakurahdhoo
5 Aminath Khuzama Female Boagan Villa, Ha. Filladhoo
6 Aslam Waheed Male Manzil/B.Kamadhoo
7 Fathimath Fariha Female G. Ginger Villa
8 Fathimath Riufa Female Th.Kinbidhoo
9 Hawwa Zaeema Female Hoadhadu, Niadhurumaage, Gn. Fuvahmulah
10 Maryam Fathika Fayaz Female H. Hathihaa
11 Sobeeha Adam Female Roashaneege/HA.Dhidhoo
12 Abdhulla Rasheed Male Dawn Light/HA.Dhidhoo
13 Abdulla Abdul Kaream Male Uraha,M.Mulah
14 Adam Naseer Male Ranbusthaanuge/HA.Dhidhoo
15 Ahmed Fayaz Male Autumn Vaadhee/HA.Dhidhoo
16 Ahmed Raidh Male V. Mashiveli, Male’
17 Ahmed Rasheed Male Ma.Shelter,Male’
18 Ahmed Riyaz Male Alivaru,R.Kandholhudhoo
19 Ahmed Shafeeg Male Kaamineege/HA.Dhidhoo
20 Ahmed Shafeeq Male Ranbusthaanuge/HA.Dhidhoo
21 Aslam Abdulla Male Huhumale Flate 5304
22 Faseeh Aboobakur Male Hulhu Male’,Flat No3-3-04
23 Fathih Aboobakur Male Nooraanee Villa,HA.Dhidhoo
24 Hashim Dawood Male Viluveli, Ha. Thakandhoo
25 Hassan Amir Male Daisy House, Sh. Funadhoo
26 Husain Shareeef Male Maahal/S.Hithadhoo
27 Hussain Mubah Male H. Kelaamaage, Male’
28 Ibrahim Ahmed Male Ma.Sakkeyoge,Male
29 Inaz Mohamed Male Maares/HA.Dhidhoo
30 Ismail Naseer Male Dharuma/Ha.Dhidhoo
31 Mariyam Suha Sham Female H. Loral
32 Mohamed Falih Ali Male G.Rimaal
33 Mohamed Nuhudhy Male Paris Villa/HA.Dhidhoo
34 Mohamed Shareef Male Gulf/HA.Dhidhoo
35 Mohamed Shinan Male Fiyoareege, Gdh. Hoandedhdhoo
36 Mohamed Shirufaan Male SOSUNGE/B.DHONFAN
37 Mohamed Zihan Male G, Male Hiya 1-12-02, Male’
38 Moosa Rasheed Male Sosange/HA.Dhidhoo
39 Moosa Sahulan Male G, Male Hiya 2-11-03, Male’
40 Ismail Faruhan Male G.Finivilu
41 Aishath Abdulla Didi Female Miskihmagu.Javahirumaage,Gn.Fuvahmulah
42 Hawwa Nasiha Female H.Fathihuge Ali, Male
43 Zidna Mohamed Female G.Lady Moon,Male
44 Hussain Thaufeeq Male Ma.Orchidge
45 Mariyam Nafha Ali Female G.Medhufaaru/ Male’
46 Mariyam Nuzhath Female Ma. Evening Rose
47 Mariyam Suha Female H.Faalandhoshuge AAGE/Male’
48 Shadiya Hassan Female Halavelige Aage/S.Hithadhoo
49 Abdulla Zair Male M.Kurolhi/Male’
50 Adil Rasheed Male Hulhu Male’Endheri5,Male
51 Ahmed Shazeen Male Seroaz, Hdh. Nolhivaran
52 Ahmed Zunaij Male HD.Rozyvilla
53 Hassan Ashraf Male MA.KANBAALIFARU
54 Hassan Siraar Male G.Meyvage
55 Hussain Rasheed Male Dhaftharu . No Dh R 8509
56 Ibrahim Moosa Male Ma. Modern Comet
57 Ismail Ali Male Hikihuvandhumaage / F. Nilandhoo
58 Mohamed Abdul Sattar Male Ma. Tulip Villa
59 Mohamed Jaufaru Male Ma.Pigeon Orchid
60 Mohamed Navvar Ibrahim Male M.Muleege/Male’
61 Mohamed Sameer Male Cral.C3.1C
62 Mohamed Sharif Male Mariyaazu, ADh.Maamigili
63 Mohamed Visham Male G. Noovillage
64 Mohamed Yaish Male M.Neena/Male’
65 Mohamed Zahid Male Kunnaaruge (GDH. Gadhdhoo)
66 Mohamed Zakariyya Male Aavehi/Dh.Kulhudhufushi
67 Thooba Rasheed Male Gulchampaa, HA. Hoarafushi
68 Yamin Faisal Male G. Blue Line
69 Real T Sports club Club DhilaasaaVilla / Ha.Dhihdhoo
70 Dhihdhoo Teenage Boys Sports Club Club Dhilasaavilla, Ha. Dhidhdhoo
71 Maldives Lifeguard Association Club Ma.Lakewood,2nd floor/Male’
72 Naad Sports Club Ha.Dhihdhoo
73 New Lagoon Swimming Club Club Ma.Sallum

our sponsors and partners

ސްވިމިންގ އެސޯސިއޭޝަންގެ 3 ވަނަ އިންތިޚާބަށް ކުރިމަތިލި ފަރާތްތަކާއި، ވޯޓުލެވޭ ފަރާތްތަކުގެ ލިސްޓް